Hizmetlerimiz

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı kanal temizliği işletmeler için hayati öneme sahiptir. İşletmelerin hem temizliğinde hem de güvenliğinde kanalların temiz olup olmamasının büyük payı vardır. Eğer yağlı kanal temizliği profesyonel kişilerce doğru ekipmanlarla ve özverili biçimde zamanında yapılmazsa çok büyük sorunlar baş gösterebilir.

Mutfaklarda yemek pişirilirken ocak, davlumbaz ya da etrafta belli bir yağ tabakası oluşur. Bu yağ tabakaları kanal içerisinde de aynı şekilde birikir. Bir süre sonra da gerek temizliği zor hale gelir gerekse kanallar işlevlerini yerine getiremez olur.

Yağlı Kanal Temizliğinin Önemi

Yağlı kanal temizliği restoranların, otellerin, kafelerin, sosyal tesislerin ve bu tür mutfağı olan yerlerin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Mutfakların bağlı bulunduğu baca kanalları bir süre sonra davlumbazla çekilen yağlarla kaplanır. Kirli bir tabaka oluşur. Bu durum zamanla baca kanallarının ve bacaların tıkanmasına kadar gidebilir. Yağlı kanal temizliği ile bütün baca yağ tabakalarından arındırılır ve tıkanma, baca patlama riskleri minimuma indirilir. Özellikle gıda sektöründe kanal temizliğinin yapılmış olması denetimler açısından da önemli olup işletme sahiplerinin kesinlikle göz ardı etmemesi gerekir.

Profesyonel Yağlı Kanal Temizliği Servisi

Yağlı kanal temizliği mutlaka gerekli önlemler alınmış biçimde, alanında uzman, eğitimli ve donanımlı servislerce yapılmalıdır. Altay Mekanik olarak güvenilir referanslarımız, profesyonel ekibimiz ve ileri teknoloji donanımlarımızla hizmet veriyor, işletmenizin en müsait olduğu anda hızlı ve güvenli biçimde temizliğimizi yapıyoruz.

Haber Bülteni

Mail aboneliği başlatarak firmamızdan haberdar olabilirsiniz.