Hizmetlerimiz

Hassas Kontrollü Klima

Hassas Kontrollü Klima Bakımı ve Tamiri

Hassas kontrollü klima cihazları özel geliştirilmiş mikroişlemcilere sahiptir. Bu sayede özel olarak klimatize edilmesi gereken alanlarda nem oranlarının en düşük tolerans değerleri arasında tutulmasını sağlarlar. Cihazların ısıtma, soğutma, nem alma, nemlendirme, filtrasyon işlevlerini kontrol eder ve bunların her zaman istenen seviyede tutulmasını sağlarlar. Böylece ortamı en iyi hale getirirler. Düzenli olarak hassas kontrollü klima bakımı ve tamiri yapıldığı taktirde de fonksiyonlarını uzun süre devam ettirirler.

Hassas Kontrollü Klima Bakımı ve Tamiri Uygulama Alanları

Hassa kontrollü klima cihazları hassas klima çalışma prensibine sahip her alanda kullanılabilir ve bunun için özel olarak üretilir. Bilgisayar merkezlerinde, bilgisayar odalarında, yüksek otomasyona sahip ofislerde, telekomünikasyon alanlarında, konferans salonlarında, kütüphanelerde tercih edilebilir. Müzelerde, laboratuvarlarda, UPS odalarında, arşivlerde, veri merkezlerinde ve klimatize edilmesi gereken daha pek çok yerde kullanılabilir. Ortamdaki gerekli nemi, sıcaklığı ve temizliği sağlamak adına bu cihazlar 365 gün, 24 saat çalışırlar. Verimli çalışabilmeleri için de hassas kontrollü klima bakımı ve tamiri en iyi şekilde yapılmalıdır.

Profesyonel Hassas Kontrollü Klima Bakımı ve Tamiri Servisi

Periyodik hassas kontrollü klima bakımı ve tamiri sağlandığı taktirde sistemin arıza riski azalır. Cihazın kullanım ömrü uzar. Enerji tüketimi minimuma iner ve tamir masrafları düşer. Altay Mekanik olarak bu alanda marka ve model fark etmeksizin profesyonel hizmet veriyor, gereken bakım ve tamirleri kusursuzca yerine getiriyoruz.

Haber Bülteni

Mail aboneliği başlatarak firmamızdan haberdar olabilirsiniz.