HİZMETLERİMİZ
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
FACEBOOK'TAYIZ
facebook ile ilgili görsel sonucu
 

Mekanik Bakım ve Koruyucu Kimyasallar

mekbakim  » Mekanik tesisat revizyonları
  » Kompresör revizyonları
  » Soğutma kule bakım ve kule suyu analizleri
  » Koruyucu kimyasallar ve uygulamaları
  » Pompalar
  » Mekanik tesisat ve ekipmanları
  » Hava kanalı tadilatları


Mevcut binalardaki ısıtma ve soğutma grupları ile koordineli çalışan mekanik aksamın belli periyotlarda kontrol edilmeleri ve koruyucu bakımlarının yapılmaları gerekmektedir örneğin soğutma kulelerinde sezon başında yapılan kimyasal bakım ve temizlik işlemleri kulenin çalışma ömrünü arttırdığı gibi problemsiz bir sezon geçirilmesini de sağlamaktadır.

mekbakim2

Mekanik tesisat üzerinde uygulanan kimyasal bakım programı ile akışkanların korozif etkileri en alt seviyelere indirilip kireç ve diğer maddelerden arındırılarak ciddi oranda enerji tasarrufu sağlanmakta bunun yanında tesisat ömrü ve verimi de arttırılmaktadır. Yine aynı şekilde kompresörler üzerinde yapılan 5000 saat bakımlarında değiştirilen parçalar ileride çıkabilecek büyük çaplı mekanik problemleri önlemekte ve arıza bakım maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır.

 
 
BİZE HEMEN ULAŞIN
ALTAY Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San ve Tic. Ltd. Şti.
Adres  Ömer Beşiktaş Sk. Gama İş merkezi No:10 Gayrettepe
Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon  +90 212 - 274 32 06
Faks  +90 212 - 274 32 59
E.Mail  info@altaymekanik.com
KOMPRESÖR ONARIMI

Her marka soğutma kompresörleri nin mekanik piston , krank, pleyt ve tüm yedek parçalarının temini, bakımı, onarımı ve revizyonu ve elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri için hemen tıklayın

Her marka soğutma kompresörü elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri.

7/24 SERVİS

Planlı periyodik soğutma sistemleri ve klima bakım sözleşmesi ve havalandırma kanal temizliği hizmeti vermekte olduğumuz müşterilerimize haftasonu, resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz servis desteği sağlamaktayız.

 

DUYURULAR

Her marka soğutma kompresörleri nin mekanik piston , krank, pleyt ve tüm yedek parçalarının temini, bakımı, onarımı ve revizyonu ve elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri.

Herkes gelecekten konuşurken, Rittal geleceğin şekillendirilmesine yardımcı oluyor ve buna iklimlendirme sistemlerini de katmakta. En az enerji tüketimli üretim kontrollünün korumasına odaklı gelişim.

Ofis, fabrika, yemekhane, hastane, laboratuvar gibi ortamların hava giriş çıkışlarını sağlayan tüm havalandırma kanalı temizliği uygun yöntemler kullanılarak profesyonel ve kesin çözümlerle temizlik hizmetleri.

SOĞUTMA CİHAZLARINIZ için Periyodik bakım anlaşmalı müşterimiz olun, haf- tasonu, resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz servis desteğinden faydalanın!

Koruyucu Planlı Periyodik Bakım Hiz- meti. Tüm soğutma, klima ve hava- landırma cihazlarınız koruyucu periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bilişim Sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan Hassas Kontrollü Klima satışı bakım ve onarımı konusunda uzman firma.

Her hakkı saklıdır © 2015 ALTAY Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San ve Tic. Ltd. Şti. Tasarım & Programlama CreaNet Bilişim