HİZMETLERİMİZ
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
FACEBOOK'TAYIZ
facebook ile ilgili görsel sonucu
 

Konfor amaçlı klima sistemlerinin bakımı

konfor-amacliTeknolojik gelişmeler paralelinde özellikle dış ortamdan izole edilmiş akıllı binalarda mesai geçirme zorunluluğu, konfor anlamında iç ortam hava kalitesinde ısı, nem ve temizlik açısından belli bir standardı yakalayabilme ihtiyacını doğurmuştur ve bu ihtiyacın doğal getirisi olaraktan daha önceleri ihmal edilebilen iklimlendirme tesisatı artık projelerde ciddi anlamda ele alınmaktadır.

Konforal amaçlı iklimlendirmede, desteklenen birim direkt olarak insan kaynağı olduğu için özellikle yaz aylarında problemler yüksek seviyelere çıkabilmektedir ve bu noktada yaşadığımız tecrübeler bize sadece teknik olarak değil "fiziki görünüm ve sosyal davranışı ile de her yönden güven veren" personel istihdam etme zorunluluğunu öğretmiştir.

  • Split tip klimalar
  • Paket tip klimalar
  • Klima santralleri
  • Chiller grupları
  • Fan coiller
  • vrv klima sistemleri
  • vrf  klima sistemler
  • gemi ve yat klimaları
  • çatı tipi roof top klima bakım onarım

için 7/24 klima bakım sözleşmesi hizmeti veriyoruz


 
BİZE HEMEN ULAŞIN
ALTAY Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San ve Tic. Ltd. Şti.
Adres  Ömer Beşiktaş Sk. Gama İş merkezi No:10 Gayrettepe
Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon  +90 212 - 274 32 06
Faks  +90 212 - 274 32 59
E.Mail  info@altaymekanik.com
KOMPRESÖR ONARIMI

Her marka soğutma kompresörleri nin mekanik piston , krank, pleyt ve tüm yedek parçalarının temini, bakımı, onarımı ve revizyonu ve elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri için hemen tıklayın

Her marka soğutma kompresörü elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri.

7/24 SERVİS

Planlı periyodik soğutma sistemleri ve klima bakım sözleşmesi ve havalandırma kanal temizliği hizmeti vermekte olduğumuz müşterilerimize haftasonu, resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz servis desteği sağlamaktayız.

 

DUYURULAR

Her marka soğutma kompresörleri nin mekanik piston , krank, pleyt ve tüm yedek parçalarının temini, bakımı, onarımı ve revizyonu ve elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri.

Herkes gelecekten konuşurken, Rittal geleceğin şekillendirilmesine yardımcı oluyor ve buna iklimlendirme sistemlerini de katmakta. En az enerji tüketimli üretim kontrollünün korumasına odaklı gelişim.

Ofis, fabrika, yemekhane, hastane, laboratuvar gibi ortamların hava giriş çıkışlarını sağlayan tüm havalandırma kanalı temizliği uygun yöntemler kullanılarak profesyonel ve kesin çözümlerle temizlik hizmetleri.

SOĞUTMA CİHAZLARINIZ için Periyodik bakım anlaşmalı müşterimiz olun, haf- tasonu, resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz servis desteğinden faydalanın!

Koruyucu Planlı Periyodik Bakım Hiz- meti. Tüm soğutma, klima ve hava- landırma cihazlarınız koruyucu periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bilişim Sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan Hassas Kontrollü Klima satışı bakım ve onarımı konusunda uzman firma.

Her hakkı saklıdır © 2015 ALTAY Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San ve Tic. Ltd. Şti. Tasarım & Programlama CreaNet Bilişim