HİZMETLERİMİZ
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
FACEBOOK'TAYIZ
facebook ile ilgili görsel sonucu
 

Bina Mekanik İşletim Hizmetleri

bina-mekaniiSon yıllarda tüm toplumlarca kabul edilmiş en pahalı faktörlerden biri zaman diğeri ise enerji olmuştur ve sektörel bazdaki gelişmelerde zaman ve enerji ikilisinin efektif kullanımı paralelinde yönlenmiştir.
Bu gelişmelerden mekanik sektörü de etkilenerek işletme aşamasında kullanıcıya zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilecek akıllı sistemler dizayn ve imal etmeye başlamışlardır. Bu noktadan itibaren de tüm bu sistemleri, işletmeye alındığı andan itibaren düzenli olarak kontrol altında tutma ihtiyacı doğmuştur.

Bu ihtiyacın neticesinde çoğu işletmelerde, işletmenliğini yaptığı sistemler hakkında konuya hakim, cihazlar üzerinde gerekli öngörüleri yaparak "problemi, arıza haline dönüşmeden" çözebilecek teknik ekipler kurulmuştur.

Bizim amacımız ihtiyaç duyulan işletmelerde, teknik yükü müşterilerimizin omuzlarından alarak, teknik bilgi ve birikimimizi kullanıp işletme sahası içinde müşterilerimizin kontrolü altında teknik servis ekibi oluşturup, bina mekanik işletimini sağlamaktır.

Bu hizmeti verirken de teknik birikimlerimizi, piyasa bilgimizle birleştirip, teknik konularda müşterilerimize alternatif açılımlar sunarak ilave katma değer ve avantajlar sağlamaktayız.

 
 
BİZE HEMEN ULAŞIN
ALTAY Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San ve Tic. Ltd. Şti.
Adres  Ömer Beşiktaş Sk. Gama İş merkezi No:10 Gayrettepe
Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon  +90 212 - 274 32 06
Faks  +90 212 - 274 32 59
E.Mail  info@altaymekanik.com
KOMPRESÖR ONARIMI

Her marka soğutma kompresörleri nin mekanik piston , krank, pleyt ve tüm yedek parçalarının temini, bakımı, onarımı ve revizyonu ve elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri için hemen tıklayın

Her marka soğutma kompresörü elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri.

7/24 SERVİS

Planlı periyodik soğutma sistemleri ve klima bakım sözleşmesi ve havalandırma kanal temizliği hizmeti vermekte olduğumuz müşterilerimize haftasonu, resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz servis desteği sağlamaktayız.

 

DUYURULAR

Her marka soğutma kompresörleri nin mekanik piston , krank, pleyt ve tüm yedek parçalarının temini, bakımı, onarımı ve revizyonu ve elektrik motor bobinaj sarım hizmetleri.

Herkes gelecekten konuşurken, Rittal geleceğin şekillendirilmesine yardımcı oluyor ve buna iklimlendirme sistemlerini de katmakta. En az enerji tüketimli üretim kontrollünün korumasına odaklı gelişim.

Ofis, fabrika, yemekhane, hastane, laboratuvar gibi ortamların hava giriş çıkışlarını sağlayan tüm havalandırma kanalı temizliği uygun yöntemler kullanılarak profesyonel ve kesin çözümlerle temizlik hizmetleri.

SOĞUTMA CİHAZLARINIZ için Periyodik bakım anlaşmalı müşterimiz olun, haf- tasonu, resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz servis desteğinden faydalanın!

Koruyucu Planlı Periyodik Bakım Hiz- meti. Tüm soğutma, klima ve hava- landırma cihazlarınız koruyucu periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bilişim Sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan Hassas Kontrollü Klima satışı bakım ve onarımı konusunda uzman firma.

Her hakkı saklıdır © 2015 ALTAY Klima Mekanik Bakım Hizmetleri San ve Tic. Ltd. Şti. Tasarım & Programlama CreaNet Bilişim